Košarkaški asovi lumpovali na Savi! (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 13.Avg.2014, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaški asovi lumpovali na Savi! (FOTO)

Danilo Anđušić i Igor Rakočević lepo su se provodili na jednom prestoničkom splavu

Danilo Anđušić, Đorđe Drenovac i Igor Rakočević provodili su se početkom nedelje na poznatom prestoničkom splavu „Shake ‘N Shake“ gde su do ranih jutarnjih časova uživali u odličnoj muzici i koktelima, mahom bezalkoholnim.

Anđušić je u društvu Drenovca proslavljao zaruke sa srpskom reprezentativkom u streljaštvu Ivanom Maksimović, dok je Igor >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << Rakočević na splavu lumpovao u društvu svastike.

Foto: Promo

Društvo je đuskalo uz omiljene haus hitove, a splav su napustili tek po svanuću, što se može videti i na fotografijama.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!

Takode nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport

(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Košarka

Nastavak na Telegraf.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.