Košarkaši Zvezde izgubili od Uniksa

Izvor: Beta, 26.Nov.2021, 22:28

Košarkaši Crvene zvezde izgubili su večeras u Beogradu od Uniksa iz Kazanja sa 78:98 (16:26, 23:21, 18:29, 21:22), u utakmici 12. kola Evrolige.U ekipi Zvezde najefikasniji su bili Ostin Holis sa 15 poena uz pet skokova i Nejt Volters sa 13 poena i četiri asistencije. Ognjen Dobrić postigao je 11 poena, a Nikola Kalinić 10 poena uz četiri asistencije.Ruski tim predvodili su Džon Braun sa 18 poena i pet skokova, Mario Hezonja sa 17 poena i pet skokova i Ajzea Kenan sa 17 poena.Uniks je od početka bio u vodjstvu, početkom druge četvrtine stekao je 15 poena prednosti, koju je tokom meča uvećavao do maksimalnih 25.Posle 12 kola, Zvezda ima skor od četiri pobede i osam poraza na 13. mestu na tabeli, a Uniks je šesti sa sedam pobeda i pet poraza.U sledećem kolu Zvezda će u petak igrati u Sankt Peterburgu protiv Zenita, a Uniks će dočekati Olimpijakos.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda