Izvor: RTS, 31.Okt.2020, 00:29

Kadiz nastavlja sa sezonom iz snova

Fudbaleri Kadiza savladali su na gostovanju ekipu Eibara sa 2:0 u prvom meču osmog kola La Lige.
Ekipa Kadiza, koja je prošle godine igrala u nižem rangu španskog fudbala, ove sezone važi za najprijatnije iznenađenje.

Tim iz lučkog grada sa juga zemlje savladao je Eibar u gostima sa 2:0.
Delovalo je kao da će dve ekipe na poluvreme otići bez postignutih golova, kada su gosti za samo tri minuta uspeli dva puta da zatresu mrežu gola >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << na kojem je branio srpski golman Marko Dmitrović.
Prvo je Negredo pogodio u 36, da bi konačan rezutlat postavio Sančez u 39. minutu.
Kadiz nakon osam utakmica ima 14 bodova i nalazi se na deobi prvog mesta sa Real Sosijedadom.
Eibar ostaje na osam osvojenih bodova i 11. poziciji.