Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Jun.2020, 23:03

KUP SRBIJE: Lale na penale izborile polufinale

Vojvodina sa 5:4 posle jedanaesteraca savladala Mladost iz Lučana.
Fudbaleri novosadske Vojvodine poslednji su polufinalisti Kupa Srbije pošto su posle boljeg izvođenja jedanaesteraca savladali Mladost iz Lučana 5:4, dok je posle 90 minuta igre bilo 0:0. Osim Vojvodine, u narednu fazu su se plasirali Crvena zvezda, Partizan i Čukarički, a sutra od 15 časova će žrebom biti određeni parovi polufinala.
U prvih 45 minuta nije bilo mnogo šansi, igralo se veoma tvrdo, ali je Vojvodina imala inicijativu i uputila par udaraca iz daljine, lai nije bilo ozbiljnih prilika. Lale su mnogo konkretnije zaigrale u drugom poluvremenu kada su i stvorili ozbiljnije šanse, ali nije bilo promene rezultata, a Mladost je uspela...