Izvor: Press, 01.Okt.2013, 11:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jelena Janković i Katarina Srebotnik eliminisane
Srpska teniserka Jelena Janković i Slovenka Katarina Srebotnik eliminisane su već na startu WTA turnira u Pekingu, u konkurenciji parova, pošto su jutros izgubile od rusko-španskog dubla Vera Duševina - Aranča Para Santonja sa 2:1 u setovima.
Povezane vesti
Jelena Janković i Katarina Srebotnik eliminisane
Izvor: Nezavisne Novine, 01.Okt.2013
PEKING - Srpska teniserka Jelena Janković i Slovenka Katarina Srebotnik eliminisane su već na startu WTA turnira u Pekingu, u konkurenciji parova, pošto su jutros izgubile od rusko-španskog dubla Vera Duševina - Aranča Para Santonja sa 2:1 u setovima.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






