JSL: Vojvodina po tradiciji protiv Spartaka

Izvor: Mondo, 04.Apr.2015, 16:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosađani slavili u Subotici golom Ivanića iz penala.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Subotici Spartak 1:0 (0:0) u premijernom meču 21. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je zabeležila prvi trijumf posle tri utakmice, a strelac odlučujućeg gola bio je Mirko Ivanić u 49. minutu iz penala pošto je prethodno Goran Antonić igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Ekipa Zlatomira Zagorčića se ponovo priključili vrhu tabele >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << i sada se nalazi na deobi trećeg mesta sa Ccukaričkim, dok je Spartak u "zlatnoj sredini".

Vojvodina je nastavila uspešnu tradiciju protiv Spartaka, pošto je slavila 11 puta u poslednjih 15 međusobnih duela.