JSL: Pobede Partizana i Smedereva

Izvor: B92, 01.Nov.2009, 20:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana i Smedereva zabeležili su pobede u poslednje dve utakmice desetog kola Jelen Superlige.

U pretposlednjem meču 10 .kola Jelen Superlige, fudbaleri Smedereva savladali su u Kuli domaći Hajduk sa 2:1, dok je Partizan na svom terenu bio bolji od Napretka sa 3:1.

Smederevo je u Kuli u vođstvo doveo Ivan Jovanović udarcem sa osam metara u 24. minutu, a prednost je duplirao Dragan Ćeran samo tri minuta kasnije. Domaća ekipa uspela je da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << smanji u prvom minutu nastavka, golom Miloša Živanovića i to je bio konačan rezultat utakmice. Smederevo je sada deveto, sa 12 bodova, dok je Hajduk na 12. poziciji.