Goleada na Mestalji, kiks Viljareala VIDEO

Izvor: B92, 14.Sep.2020, 00:15

Fudbaleri Valensije pobedili su na svom terenu Levante sa 4:2, u utakmici prvog kola španskog prvenstva.

Levante je poveo već u prvom minutu golom Hosea Moralesa, a 10 minuta kasnije izjednačio je Gabrijel.

Fudbaler Levantea Gonsalo Melero postigao je gol u 20. minutu, ali je pogodak poništen posle upotrebe VAR tehnologije zbog igranja rukom.

Levante je ipak poveo u 36. minutu drugom golom Moralesa na utakmici, a izjednačio je Maksimilijano Gomes u 39. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu.

Pobedu Valensiji obezbedio je Manu Valjeho sa dva gola u 75. minutu i četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fudbaleri Viljareala i Ueske odigrali su nerešeno 1:1.

Gosti su poveli golom Pabla Mafea u 42. minutu, da bi izjednačenje Viljarealu doneo Đerar Moreno u 68. minutu iz penala.

U prethodno odigranim mečevima Betis je kao gost pobedio Alaves sa 1:0, dok su Real Valjadolid i Real Sosijedad remizirali 1:1.