Izvor: Sportske.net, 09.Jul.2017, 21:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fudbaler Zvezde tražio pomoć prijatelja pred Irtiš - Nije je dobio...
Svaka informacija o malo poznatom rivalu veoma znači Zvezdinim fudbalerima.
Naravno, skeniranje protivnika je pre svega posao stručnog štaba, ali je pred put u Kazahstan na utakmicu protiv Irtiša, i Zvezdin vezista Damijan Le Talek pokušao da dođe do dodatnih informacija preko jednog od svojih prijatelja.
Međutim, u izjavi za zvanični klupski sajt, francuski internacionalac je priznao da ova njegova misija nije bila uspešna.
''Analiziramo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << igru Irtiša i svi se trudimo da se što bolje pripremimo za gostovanje. Lično o našem narednom protivniku od ranije ne znam mnogo. Imam prijatelja koji je igrao u Irtišu, ali više nije tamo i nije mogao mnogo da mi pomogne.
Naš stručni štab radi odličan posao i siguran sam da nam to što se gotovo niko od saigrača nije susretao sa njima ranije neće biti veliki problem'', istakao je Le Talek.













