Boaći pauzira 10 dana, neizvestan za CSKA

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 01.Feb.2018, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boaći pauzira 10 dana, neizvestan za CSKA

Najbolji strelac Crvene zvezde Ričmond Boaći nije se teže povredio u prijateljskom meču protiv Sileksa i očekuje ga pauza od 10 dana.

Boaći je tokom jučerašnje prijateljske utakmice u Antaliji nezgodno doskočio i povredio list, odmah je izašao sa terena, ali povreda nije tako ozbiljna kao što je odmah delovalo, saopštili su crveno-beli.

Fudbaleru iz Gane je neophodna intenzivna terapija i >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << već danas se vraća u Beograd sa priprema u Turskoj.

Ipak, pod znakom pitanja je nastup Boaćija protiv moskovskog CSKA na stadionu "Rajko Mitić" u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope 13. februara, ali bi trebalo da zaigra u revanšu.
Pogledaj vesti o: Turska,   Moskva

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Boaći pauzira deset dana, neizvestan za CSKA

Izvor: RTS, 01.Feb.2018

Najbolji strelac Crvene zvezde Ričmond Boaći nije se teže povredio u prijateljskom meču protiv Sileksa i očekuje ga pauza od deset dana. . Boaći je tokom jučerašnje prijateljske utakmice u Antaliji nezgodno doskočio...

Nastavak na RTS...

ZVEZDIN NAPADAČ U RUKAMA ISCELITELJKE: Doktorka Marijana pokušava da spremi Boaćija za CSKA

Izvor: Kurir, 02.Feb.2018, 09:51

Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći je posle povrede lista saslušao dijagnozu lekara i ekspresno se uputio za Beograd gde ga čekaju intenzivne terapije.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.