Bivši reprezentativac Španije nasledio Đukića

Izvor: Sportal.rs, 26.Dec.2013, 19:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivši reprezentativac Španije nasledio Đukića

Bivši reprezentativac Španije Huan Antonio Pici imenovan je u četvrtak za novog trenera Valensije. Pici će na klupi Valensije zameniti srpskog trenera Miroslava Đukića, koji je 12.

Nastavak na Sportal.rs...



Povezane vesti

Zvanično - Pici menja Đukića

Izvor: Sportske.net, 26.Dec.2013

Valensija je pronašla svog novog trenera sa kojim će biti ozvaničena saradnja. Huan Antonio Pici će zameniti Miroslava Đukića na klupi Valensije.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.