Bilbao ostavio Real na vrhu

Izvor: B92, 02.Nov.2014, 15:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su sa 1:0 Sevilju u prvom nedeljnom meču 10. kola Španske Primere.

Oni su tako omogućili Realu da se osamostali na čelu tabele, jer je Sevilja ostala na dva boda zaostatka.

Ekipa sa San Mamesa se popela na 11 mesto na tabeli sa isto toliko bodova.

Sva tri boda svojoj ekipi doneo je Aduris u 13. minutu. On je nakon centaršuta Susaete uhvatio loptu na volej i postigao pogodak, nakon što su ga igrači Sevilje ostavili samog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u kaznenom prostoru.

20. Levante 9 1 2 6 4:23 5

PRIMERA: Baskijci proradili, pala i Sevilja (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 02.Nov.2014

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su na svom San Mamesu ekipu Sevilje rezultatom 1:0 (1:0) u prvom nedeljnom meču 10. kola Lige Primere. . . Strelac jedinog gola za Baskijce bio je Aduris u 13. minutu na asistenciju Susaete.. Nakon katastrofalnog starta sezone, Atletik je vezao dve pobede i tri utakmice...

Nastavak na HotSport.rs...

Primera: Aduric nije dao Sevilji prvo mesto

Izvor: Sportal.rs, 02.Nov.2014

Sevilja je bila u odličnoj formi pred duel 10. kola Primere. Ipak, da je Atletik Bilbao jedna od najnepredvidijih ekipa, da svoj teren praktično znači pola gola domaćinu, potvrdilo se još jednom. Baskijci su slavili nad Andalužanima - 1:0. Da je kojim slučajem pobedila gostujuća ekipa, izbila...