Izvor: B92, 26.Sep.2021, 18:19

Barselona ubedljiva, Fati se vratio golom VIDEO

Fudbaleri Barselone konačno su odigrali ubedljiv meč i upisali lagan trijumf protiv Levantea rezultatom 3:0 (2:0).
Mnogo toga je rešeno već posle 14 minuta kada je katalonski tim vodio sa dva gola razlike.
Prvi se u listu strelaca upisao Memfis Depaj i to iz penala u 8. minutu.
Šest minuta kasnije iz igre je na asistenciju Desta pogodio Luk de Jong.
Taj rezultat dugo je ostao na snazi, praktično do samog kraja dok na scenu nije stupio Ansu Fati.
Mlada "desetka" Barse, naslednik Lea Mesija u tom smislu, ušla je u igru u 81. minutu, a posle 10 minuta se upisao u strelce.
Efektno je Fati pogodio sa distance i postavio konačnih 3:0, a onda otrčao na tribine da to proslavi...