(Auto)golčina Kolarova, Roma dokaz da je 2:0 najopasniji rezultat (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 08.Dec.2018, 22:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kaljarija i Rome odigrali su sjajan meč i na kraju osvojili po bod (2:2).

Vučica je u 14. minutu povela, strelac je bio Kristance, da bi u 41. minutu kapiten Srbije Aleksandar Kolarov dao nestvaran gol sa nekih 30 metara iz slobodnog udarca.

#CagliariRoma 0-2 2-0 ROMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.!!! Raddoppio dei giallorossi con un calcio di punizione tirato da Kolarov e deviato di spalla da Cerri - - #ASRoma #kolarov #dajeroma #Cagliari #Roma #nelnomediroma #forzaroma >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << #dajeromadaje #ASRoma1927 #asr #cuoregiallorosso #igersroma #goal #seriea #serieatim #calcio #sport #football #totti #ddr #nelnomediroma #igersroma #Roma #rome #italy @alexkolarov11

Објава коју дели IMPERIUM ROMANISTA. S.P.Q.R. (@mariobarrileasr2) дана 8. Дец 2018. у 9:51 PST

U drugom delu igre Kaljarije bio bolji i u burnoj završnici došao je do remija.

Prvo je Rumun Jonica dao gol u 84. minutu, a onda je domaćin u četvrtom minutu nadoknade ostao bez dva igrača jer su Ćepiteli i Srna dobili crvene kartone.

Nedugo zatim Jonica je uposlio Saua koji je pobegao odbrani gostiju i pogodio za konačnih 2:2.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.