Izvor: RTS, 14.Jul.2020, 23:46

Atalanta kao na PES-u, het-trik Pašalića

Fudbaleri Atalante savladali su Brešu sa 6:2 (4:1), u prvoj utakmici 33. kola Serije A i prišli vodećem Juventusu na šest bodova razlike.
Ekipa Atalante brzo je prežalila izmaklu pobedu nad Juventusom u prošlom kolu i sa šest golova u mreži ispratila beznadežnu Brešu.
Ekipa Đan Pjera Gasparinija već u prvom poluvremenu utakmice 33. kola postigla je četiri pogotka i to iz pet udaraca ka golu protivnika.
U nastavku je tim iz Bergama smanjio tempo, ali je ipak došao do dva pogotka. Oba je postigao Hrvat Mario Pašalić, koji je tako kompletirao het-trik na ovom meču.
Atalanta je ovom povedom došla do 70 osvojenih bodova i prišla vodećem Juventusu na samo šest bodova...