Seka Aleksić i dalje tezgari na primorju

Izvor: S media, 05.Okt.2011, 01:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Seka Aleksić i dalje "tezgari" na primorju

Folk pevačica Seka Aleksić i dalje nastupa na crnogorskom primorju. Letnja sezona za nju još uvek nije gotova.

Seka Aleksić po šesti put ovog leta nastupa u jednoj diskoteci u Budvi. Izgleda da publika ne može da je se zasiti.

Eksplozija energije: Znojave i mokre do gole kože(FOTO)

Seka pred sudom zbog Karleuše!

Pogledajte Seku Aleksić u kućnom izdanju! (FOTO)
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Iako su mnoge njene koleginice odavno završile sa nastupima po crnogorskom primorju, Seku i dalje traže.

Pevačica će sledeći vikend zatvoriti najpopularniju diskoteku u Budvi i time zvanično završiti sa letnjim nastupima, piše Press.

Ako želite da vidite kako se dve velike suparnice Seka Aleksić i Jelena Karleuša prepucavaju u emisiji, pogledajte OVDE.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.