PROKUPLJE: Troje teško povređeno u saobraćajci!

Izvor: Kurir, 23.Mar.2014, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROKUPLJE: Troje teško povređeno u saobraćajci!

Nesreća se dogodila kada je vozač ford eskorta proleteo kroz crveno svetlo i zakucao se u opel astru koji je nameravao da skrene u levo

PROKUPLJE- Troje putnika zadobilo je teške telesne povrede u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila sinoć oko 19.30 časova dogodila u glavnoj ulici u Prokuplju.

Prema informacijama iz policije do nezgode je došlo kada  se vozač “ >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ford eskorta” P.M. (37) iz Prokuplja, koji je dolazio iz pravca Niša, nije zaustavio na crvenom svetlu na semaforu i direktno udario u  automobil “opel astra”, za čijim upravljačem je bio P.A. (26) iz Prokuplja, koji je stajao na semaforu prestrojen za skretanje u levo.

U “ford eskortu” je bilo petoro putnika a u “opel astri” samo vozač.

Prema rečima portparola prokupačke bolnice Irene Kovačević na Trijažno odeljenje bolnice primljeno je pet osoba.

- F.K (15) zadobio je teške povrede glave i upućen je na Odeljenje neurohirurgije KBC u Nišu, kao i P.M.(37) koji je zvog povrede kuka upućen na dalje lečenje na Odeljenje ortopedije. Na Odeljenjima prokupačke bolnice zvrinuti su V.K (38) (otac dečaka F.K) zvog trostrukog preloma desne potkolenice. A.P. i S.T. su takođe pregledani na Trijažnom odeljenju, ali nisu konstatovane povrede -rekla je Kovačević.
Pogledaj vesti o: Opel

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.