Izvor: S media, 21.Jul.2011, 22:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U ponedeljak nova sednica parlamenta
Predsednica Skupštine Srbije Slavica Đukić-Dejanović sazvala je za ponedeljak, 25. jul, deveto vanredno zasedanje parlamenta na kojoj će biti razmatran Predlog odluke o izboru predsednika i članova Saveta Agencije za energetiku.
Kako je saopšteno večeras iz parlamenta, sednica Skupštine Srbije je zakazana na zahtev Vlade Srbije za ponedeljak, 25 jul.
Parlament će se baviti Predlogom odluke o izboru predsednika i članova Saveta Agencije za energetiku.
(Beta)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





