Katai srušio Valensiju, Sevilji gradski derbi

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Feb.2017, 16:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na svom terenu Valensiju sa 2:1, u utakmici 24. kola španskog prvenstva i ostvarili drugu uzastopnu pobedu.

Valensija je povela u 70. minutu golom Karlosa Solera, a izjednačio je Ibai u 78. minutu.

Pobedu Alavesu doneo je srpski fudbaler Aleksandar Katai u 89. minutu. To je bio prvi gol Kataija u Primeri.

Alaves je sada 10. na tabeli sa 33 boda, dok Valensija, koja je pretrpela 12. prvenstveni poraz, zauzima 14. mesto na >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tabeli sa 26 bodova.

Sevilja posle preokreta pobedila Betis u gradskom derbiju

Fudbaleri Sevilje pobedili su danas Betis u gradskom derbiju sa 2:1, u 24. kolu španske Primere.

Betis je vodio na svom stadionu golom Rize Durmisija u 36. minutu, ali nije izdržao pa je Sevilja u drugom poluvremenu preokrenula i zabeležila važnu pobedu u borbi za titulu.

Strelci su bili Gabrijel Merkado u 56. i kapiten Visente Ibora u 76. minutu.

Sevilja posle 24 odigrane utakmice ima 52 boda, isto koliko i vodeći Real Madrid, ali sa dva meča manje.

Betis je na 15. mestu na tabeli španskog prvenstva sa 24 boda.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.