Cedevita pobedila Budućnost i izborila majstoricu

Izvor: Akter, 19.Apr.2015, 22:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Cedevita pobedila Budućnost i izborila majstoricu

Košarkaši Cedevite izjednačili su na 2:2 protiv Budućnosti u polufinalu plej-ofa Jadranske lige, pošto su večeras u Zagrebu pobedili sa 88:85 (18:19, 22:17, 23:19, 25:30) i izborili petu utakmicu

Budućnost je vodila sa 2:0, posle dve pobede u Podgorici, ali je Cedevita uspela da izjednači i izbori majstoricu, koja će se igrati u sredu 22. aprila od 18.30 u Podgorici.

Cedevitu su do pobede predvodili Nemanja Gordić i Roko Ukić sa po 16 poena, Stanko Barać dodao >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << je 14 uz sedam skokova, a Miro Bilan 12 poena.

U ekipi Budućnosti Darko Planinić i Džej Ar Rejnolds postigli su po 13 poena, Nikola Ivanović ubacio je 11, a Boris Savović devet poena uz šest skokova.

U drugom polufinalu igraju Partizan i Crvena zvezda. Večeras od 21 čas na programu je četvrta utakmica, a crveno-beli vode u seriji sa 2:1.

Nastavak na Akter...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.