Značajan korak ka Evropi: Partizan savladao Mladost

Izvor: OkRadio.rs, 02.Maj.2019, 12:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tošić i Rikardo postarali su se da tri boda ostanu u Humskoj Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Mladosti sa 2:1, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.    Partizan je stigao do 17. pobede u prvenstvu i sada je na četvrtom mestu na tabeli sa 33 boda, odnosno ima bod manje od Čukaričkog, a bod više od Mladosti koja je na petoj poziciji.   Crno-beli su poveli u 11. minutu golom Rikarda Gomeša, a na 2:0 je povisio Zoran Tošić u 58. minutu.   Nekoliko minuta kasnije Partizan je imao veliku priliku da stavi tačku na ovaj meč, ali je udarac Gomeša sa...