Valeri Božinov – Partizanovo rešenje u napadu!

Izvor: Sportski Žurnal, 25.Avg.2012, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Valeri Božinov – Partizanovo rešenje u napadu!

Dragan Đurić je pre tri dana u izjavi za naš list otkrio da se nalazi u Zagrebu gde je otišao ne bi li privoleo centarfora zagrebačkog Dinama, Ivana Krstanovića da obuče crno–beli dres.
Ipak, prvi čovek Partizana je tada ostavio mogućnost za angažovanjem još dvojice napadača.
Još ranije se spekulisalo da je u opticaju Tavareš iz Mariobora, a sada je, kako „Mondo“ nezvanično saznaje, u igri i Valeri Božinov iz lisabonskog Sportinga.
Portuglaski mediji su prethodnih dana pisali da su za Bugarina zainteresovani klubovi iz Serije A, a kao najozbiljnije opcije spominjani su Torino i Peskara.
Ukoliko se dogovori sa Partizanom, Bugarin bi u Humsku došao na pozajmicu, a taj status je imao i prošle sezone kada je igrao za Leće u čijem dresu je na deset mečeva postigao jedan gol.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.