Izvor: HotSport.rs, 11.Jul.2015, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIŠAK: Napadač Partizana napušta Humsku, da li je on zamena za Ronaldinja?
Iako je Partizan bio u priličnom deficitu kada su u pitanju klasični napadači uspeo je da osvoji šampionsku titulu, a u svrhu napada na Ligu šampionu angažovana su dva strana centarfora.
Dolaskom Valerija Božinova i Abubakara Umarua, uz zlatnog “orlića” Ivana Šaponjića jasno je da je Nemanja Kojić postao višak pa će morati da potraži novu sredinu.
Kako prenosi Mocartsport bivši fudbaler Rada >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << i nekada mladi reprezentativac Srbije najbliži je odlasku u Tursku, ali još uvek nije poznato u koji klub.
Kako Kojić ima još godinu dana ugovora sa crno-belima beogradski klub bi mogao da dobije i određeno obeštećenje njegovom prodajom.
Podsećamo da čuveni Brazilac Ronaldinjo najverovatnije neće doći u Antaliju kao što je najavljivano pa se nameće pitanje da li će baš Kojić biti alternativa za legendarnog virtuoza u kopačlkama.
The post VIŠAK: Napadač Partizana napušta Humsku, da li je on zamena za Ronaldinja? appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.






