UŽIVO: Banvit - Partizan 24:23 (10. minut)! Sjajni Murić i Dragičević

Izvor: Vesti-online.com, 26.Nov.2014, 19:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan Mačvan, krilni centar Partizana

Turski tim, koga trenira srpski stručnjak Zoran Lukić, ima skor 5-1, dok su >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << izabranici Duška Vujoševića imaju samo jednu pobedu, uz pet neuspeha.

10. minut - Simons pogađa trojku za nov vođstvo Banvita - 24:23. Tepić sa liniej slobodnih bacanja dovodi Partizan u vođstvo - 24:25. Kraj prve četvrtine. Minimalna prenost crno-belih - 24:25.

9. minut - Novi poeni Eda Murića. Već 11 poena krila Partizana.

8. minut - Luka Bogdanović postiže poene za izjednačenje - 19:19. Mehia ponovo dovodi domaćina u vođstvo - 21:19.

7. minut - Već 12 poena Dragičevića.

6. minut - Dobar početak Partizana. Kod domaćina Dragičević postigao već devet poena.

4. minut - Milenko Tepić postigao i drugu trojku na meču, treću za Partizan.

3. minut - Nova trojka Partizana, precizan je bio Tepić.

2. minut - Murić postiže prvu trojku na meču. Dragićević postigao svih sedam poena turskog tima.

1. minut - Utakmica je počela. Dragičević postiže prve poena za Banvit. Izjednačuje Milutinov. Novi poeni crnogorskog reprezentativca.

Minut ćutanja pre početka utakmice povodom smrti navijač Zvezde Marka Ivkovića. Mukla tišina u Bandirmi. Nijedan jedini zvižduk nije se čuo.
Pogledaj vesti o: Partizan,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan