Izvor: SrbijaNet.rs, 23.Apr.2011, 19:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tejgo opet srušio Zvezdu, Partizan blizu titule (video)

Fudbaleri Partizana savladali su danas u 140. večitom derbiju Crvenu zvezdu golom Princa Tejga i šest kola pre kraja prvenstva imaju tri boda više i bolji međusobni skor. Utakmica je odigrana na stadionu Partizana pred 19.512 gledalaca, a sudio je Slobodan Veselinović iz
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Zvezdina noćna mora - Prins Tejgo!

Izvor: Sportske.net, 23.Apr.2011

Crno-beli napravili možda i odlučujući korak ka odbrani titule posle večerašnjeg trijumfa u 140. prvenstvenom večitom derbiju rezultatom 1:0. Kao i u Kupu, junak pobede Partizana je Prins Tejgo, strelac odlučujućeg gola u 63. minutu. Partizan ponovo ima tri boda prednosti.

Partizan bolji u derbiju

Izvor: Radio 021, 23.Apr.2011

Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u 140. večitom derbiju rezultatom 1:0.

Nastavak na Radio 021...

Tejgo srušio Zvezdu!

Izvor: Večernje novosti, 23.Apr.2011

U 140. večitom derbiju Partizan pobedio crveno-bele golom reprezentativca Gane u 62. minutu i obezbedio klubu iz Humske tri boda prednosti u trci za šampionskom titulom

Nastavak na Večernje novosti...

Atmosfera ispred svlačionica u Humskoj VIDEO

Izvor: S media, 24.Apr.2011, 12:35

U taborima Partizana i Crvene zvezde preovladavalo je dijametralno suprotno raspoloženje, što je i logično, s obzirom na to da su se večiti na tabeli sada razdvojili na tri boda, šest kola pre kraja, što je, ruku na srce, za ovdašnje uslove velika razlika. ..Šta li je Robi dobacio Stanojeviću?...

Nastavak na S media...

PARTIZAN BOLJI OD BENFIKE U PRVOM MEČU POLUFINALA

Izvor: Kurir, 24.Apr.2011

BEOGRAD - Rukometaši Partizana savladali su u Beogradu portugalsku Benfiku sa 36:30 (17:13) u prvoj utakmici polufinala Čelindž kupa. Revanš utakmica igra se 1. maja u Lisabonu. U drugom polufinalu slovenački Kopar savladao je rumunski Bakau sa 34:27. Najefikasniji u pobedi Partizana bio je Nenad..BEOGRAD...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.