Izvor: Sportski Žurnal, 09.Mar.2012, 02:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Stanojeviću i Krstajiću dugove plaća – Partizan?
Otišli su drugovi, ostali su dugovi. Od Partizana su Mladen Krstajić i Aleksandar Stanojević dobili otkaze, a od Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije – suspenzije!
Doskorašnji sportski direktor i šef stručnog štaba crno-belih nalaze se na tapetu organa nacionalne kuće fudbala, jer do 16. januara nisu izmirili dugovanja, nastala u vreme kad su obavljali funkcije u Humskoj 1.
- Krstajić je suspendovan usled činjenice da nije platio 30.000 dinara, zbog prekršaja na 141. večitom derbiju – podseća Milan Mladenović, potpredsednik Disciplinske komisije FSS da je tadašnji sportski direktor sankcionisan posle rasprave sa delegatom Miodragom Popovićem iz Sopota.
Slučaj Aleksandra Stanojevića zadire u dalju prošlost.
- Tadašnji trener Partizana kažnjen je 120.000 dinara, zbog ponašanja u poslednjim trenucima utakmice sa Radom, igrane 24. septembra. Novac do danas nije uplaćen – dodaje Mladenović.
Ukupan dug od 150.000 dinara, ukoliko ga ne reguliše bivši tandem iz sportskog sektora srpskog prvaka, pašće na teret Partizana.
- Novac moramo da naplatimo. Manje je bitno od koga. Čekaćemo Krstajića i Stanojevića još neko vreme, međutim, ako se ništa ne bude promenilo, sredstva ćemo potražiti od kluba u kome su u tom trenutku bili angažovani, a to je Partizan. Rok za plaćanje obaveza je prošao 16. januara i od tog trenutka, sledstveno propisima, Mladen i Aleksandar su pod suspenzijom.
Nastavak na Sportski Žurnal...
Stanojeviću i Krstajiću dugove plaća – Partizan?
Izvor: Utakmica.rs, 09.Mar.2012
Otišli su drugovi, ostali su dugovi. Od Partizana su Mladen Krstajić i Аleksandar Stanojević dobili otkaze, a od Disciplinske komisije Fudbalskog saveza Srbije – suspenzije! Doskorašnji sportski direktor i šef stručnog štaba crno-belih...Zurnal.rs












