Izvor: Sportske.net, 13.Jun.2015, 20:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šok za šokom za Partizan, u Zvezdinoj režiji!
Crvena zvezda na putu da zada dva ozbiljna udarca ''večitom rivalu'' u letnjem prelaznom roku!
Borba za letnja pojačanja između dva naša najveća kluba izgleda da se tek rasplamsava!
Najnoviji događaji, koje je večeras preneo ''Mondo'' neće se nimalo svideti navijačima šampiona Srbije, jer je Crvena zvezda, prema tim informacijama, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << na pragu angažovanja jednog bivšeg omladinca crno-belih, ali i jednog igrača za koga se smatralo da će biti sigurno pojačanje Partizana narednih dana.
U pitanju su Nemanja Radonjić i Zoran Rendulić!
Kad je u puitanju Nemanja Radonjić, on je u proteklom periodu pokušao da se dokaže na Apeninskom poluostrvu, ali mu to za sada baš i nije uspelo.
On je član Rome, a donedavno je igrao u Empoliju na pozajmici.
Zvezda sada želi da po istom principu dođe u Ljutice Bogdana i odigra narednu sezonu kao pozajmljeni igrač.
''Mondo'' saznaje da su pregovori čelnika Zvezde i Rimljana u toku i očekuje se da budu uspešno realizovani.
Što se tiče Rendulića, to bi tek bio pravi šok za Partizan, jer se činilo da je dogovor bivšeg štopera Čukaričkog i šampiona Srbije na pomolu i da bi on bio pravo pojačanje za odbrambenu liniju crno-belih, u susret kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Ali, umesto toga, pomenuti izvor navodi da je on danas potpisao dvogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom!
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan








