Primili smo gol sa igračem manje, Partizan to ne prašta

Izvor: B92, 22.Sep.2023, 23:14

"Primili smo gol sa igračem manje, Partizan to ne prašta"

Trener Železničara Aleksandar Linta nije bio zadovoljan nakon poraza njegove ekipe u duelu sa Partizanom.

Crno-beli su slavili u Pančevu rezultatom 2:1, a gol odluke postigao je rezervista Zahid u 82. minutu meča.

Linta je istakao da je drugi gol crno-belih postignut dok su imali igrača manje na terenu.

"Čestitam Partizanu na pobedi, ali i mojim igračima na borbenosti. Nisam zadovoljan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u potpunosti, da smo igrali češće kao u poslednjih 10 minuta mogli smo nešto više da uradimo. Primili smo drugi gol sa igračem manje na terenu, velike ekipe kao što je Partizan to ne praštaju", rekao je Linta.

Mogao je domaći tim i do izjednačenja do kraja meča, ali više nije bilo promena na semaforu.

Tako je Železničar ostao na samo četiri boda što je dovoljno za pretposlednje mesto.