Početničke greške, Malatija povela protiv Partizana, sad počinje prava drama! (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Avg.2019, 19:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Početak kakav nikako nismo želeli.

Prednost Partizana iz prve utakmice je prepolovljena već u sedmom minutu revanša u Turskoj.

Domaća Malatija je povela golom Jahovića, posle neverovatno loših reakcija i golmana Vladimira Stojkovića, ali i štopera Pavlovića i Ostojića.

Sve njih je, posle jedne >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << duge lopte, upućene pred kazneni prostor Partizana, nadmudrio Jahović, koji je pobegao defanzivcima crno-belih, a istovremeno je bio brži od istrčalog Stojkovića.

Mreža je ostala nebranjena i lopta se otkotrljala u gol, Ostojić nije uspeo da je stigne - 1:0 za Malatiju.

Podsećamo, Partizan je prvi meč dobio sa 3:1.
Pogledaj vesti o: Turska

VELIKA GREŠKA STOJKOVIĆA SKUPO KOŠTALA PARTIZAN: Pogledajte gol Malatje posle kiksa golmana crno-belih (VIDEO)

Izvor: Kurir, 15.Avg.2019

Partizan je od Malatje primio gol posle velike greške golmana Vladimira Stojkovića.

Poluvreme - ''Grobari'' strepe, u neverici su zbog načina na koji je Stojković savladan (TVITOVI) (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Avg.2019

Mnogo toga se promenilo za samo nedelju dana....Završeno je prvo poluvreme u Turskoj, domaća Malatija protiv Partizana vodi sa 1:0, ali zahvaljujući pobedi od 3:1 prošlog četvrtka u Humskoj, beogradski crno-beli i dalje imaju rezultatsku prednost...Međutim, ono što je ekipa Sava Miloševića prikazala...