Partizanov Amerikanac čita Andrića

Izvor: NaDlanu.com, 11.Okt.2012, 12:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizanov Amerikanac čita Andrića

Košarkaš Partizana Tori Tomas objavio je danas da je počeo da čita prvu knjigu u Srbiji, a na preporuku svog trenera odlučio se za roman "Na Drini ćuprija" Iva Andrića.

"Počinjem svoju prvu knjigu ovde koju mi je preporučio trener. Nobelovac Ivo Andrić", napisao je Tomas na Tviteru, uz fotografiju engleskog prevoda romana.Tomas je završio sociologiju u SAD. Vujošević je poznat kao trener koji svojim igračima >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << preporučuje knjige za čitanje, kako prozu, tako i poeziju.Partizan u petak počinje takmičenje u Evroligi utakmicom protiv Bešiktaša u Istanbulu. Beta

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.