Partizan bolji od Mege za šestu pobedu u Superligi

Izvor: Beta, 16.Maj.2019, 19:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarkaši Partizana pobedili su danas u gostima Mega Bemaks sa 90:81 (23:19, 25:17, 15:20, 27:25) u utakmici šestog kola Superlige Srbije.Crno-beli su zadržali maksimalan učinak i prvi su na tabeli Grupe B, dok Mega sada ima skor od četiri pobede i dva poraza.Partizan je do nove pobede vodio Vanja Marinković sa 17 poena, tri manje postigao je Ognjen Jaramaz, a Markus Pejdž je ubacio 13. Kapiten Partizana Novica Veličković je svoj 445. meč za crno-bele završio sa 12 poena i 11 skokova.U redovima Mege najbolji je bio Goga Bitadze sa 26 poena i 15 skokova, a najbolje ga je pratio Luka Ašćerić sa 12.Partizan u narednom kolu gostuje Tamišu, a Mega ide u goste Novom Pazaru.