Pantićev pogodak za minimalac Partizana: Tri boda crno-belima u gradskom derbiju (VIDEO)

Izvor: BKTV News, 12.Avg.2018, 19:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan je na gostovanju u Zemunu upisao minimalnu pobedu (1:0) pogotkom Danila Pantića i vratio se na pobednički kolosek u superligaškoj trci.

Odličan udarac mladog ofanzivca sa ivice šesnaesterca doneo je crno-belima prednost u 20. minutu i nagovestio nova tri boda na saldu kluba iz Humske.

Partizan je u nastavku bio bolji rival, ali i domaćin ima za čime da žali posle gradskog derbija, >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << ponajviše za šansom koju je Stojković sprečio u 72. minutu.

Ipak, pogodak osvajača Kupa Srbije iz prvog poluvremena ispostavio se kao jedini i dovoljan da crno-beli arhiviraju nova tri boda.

Podsetimo, već u četvrtak izabranike Zorana Mirkovića očekuje revanš meč sa Nordsjelandom u rećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Zemun - Partizan 0:1 (0:1)

Strelac: Pantić u 20. minutu.

ZEMUN: Milošević – Stanimirović, Azemović, Cvetković, Bašanović - Luković, N. Stojković (od 78. Murajama) – Romanovskij (od 55. Savić), Đalović (od 64. Tošeski), Vukadinović - Kukuličić.

PARTIZAN: Stojković – Enake, N. R. Miletić, Marković, Urošević - Smiljanić, Đerlek, Suma (od 46. Zakarić), Pantić (od 83. Zdjelar) - Ožegović, Nikolić (od 64. Janković).

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.