PARTIZANU OLAKAŠAN POSAO: Najbolji igrač Mege se OTROVAO (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Feb.2017, 13:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PARTIZANU OLAKAŠAN POSAO: Najbolji igrač Mege se OTROVAO (FOTO)

Problemi za Dejana Milojevića.

Večeras od 21 sat u drugom polufinalnom duelu Kupa Radivoja Koraća videćemo reprizu prošlogodišnjeg finala iz dvorane ‘Čair’ i susret Mega Leksa i Partizana.

KO ĆE KOGA: Bogdan i Simon OCRNELI saigrače (FOTO)

Više kadrovskih problema pred ovaj meč ima ekipa Mega Leksa, koja je u Niš došla kompletna, ali su je baš tada zadesila dva ‘malera’, koja bi mogla da utiču na njihovo večerašnje izdanje. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<

Naime, nakon jučerašnje povrede Nikole Rebića posle duela saKatnićem iz ekipe Dinamika, pod velikim znakom pitanja za večerašnji meč je i najbolji košarkaš Mege, Rade Zagorac.

Foto: MN Press

On se, prema izjavi Dejana Milojevića, otrovao hranom, zbog čega je propustio jučerašnji meč četvrtfinala protiv Dinamika, a za večerašnje polufinale je vrlo neizvestan.

– Povraćao je skoro dva dana. U petak je bio malo bolje i pokušavamo sve da ga osposobimo za subotu. Što se Rebića tiče, malo smo se uplašili posle njegovog pada ali izgleda da povreda nije strašna i da su prve prognoze obećavajuće – rekao je trener Mega Leksa Dejan Milojević.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.