PARTIZAN PRESLIŠAVA REAL U MADRIDU: Žocova doktorska disertacija!

Izvor: HotSport.rs, 27.Apr.2023, 21:38

Sjajna igra Partizana. Partizan se u okviru TOP8 faze sastao sa Real Madridom. Izabranici trenera Obradovića dobili su prvi duel, pa su sa više samopouzdanja ušli u ovu utakmicu. Meč su bolje otvorili beogradski ‘crno-beli’.. Nekoliko odličnih rešenja u napadu, uz odličnu odbranu, rezultirali su prednošću Partizana od 7:0, nakon čega je Ćus Mateo tražio ... Read more
The post PARTIZAN PRESLIŠAVA REAL U MADRIDU: Žocova doktorska disertacija! appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

SMAILAGIĆ OBELEŽIO PRVO POLUVREME: Brutalno zakucavanje koje vredi pogledati više puta! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 27.Apr.2023

Sjajan potez Partizanovog centra! Partizan se u okviru TOP8 faze sastao sa Real Madridom. Izabranici trenera Obradovića dobili su prvi duel, pa su sa više samopouzdanja ušli u ovu utakmicu. Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 37:51 u korist ‘crno-belih’. Potez večeri za sada delo je...

SUDIJE SVIRALE KRAJ, SVI IGRAČI UČESTVOVALI U TUČI: Potpuni haos u Madridu – 2:0 za Partizan!

Sjajna igra Partizana. Partizan se u okviru TOP8 faze sastao sa Real Madridom. Izabranici trenera Obradovića dobili su prvi duel, pa su sa više samopouzdanja ušli u ovu utakmicu. Meč su bolje otvorili beogradski ‘crno-beli’. Nekoliko odličnih rešenja u napadu, uz odličnu odbranu, rezultirali...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.