PARTIZAN POBEDIO HONVED U PRVOM PRIPREMNOM MEČU: Suma pogodio, Nikolić krenuo lobom (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 25.Jun.2018, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U duelu sa “nesuđenim” rivalom na startu kvalifikacija u Ligi Evrope crno-beli su dominirali od prvog do poslednjeg minuta i propustili priliku da dođu do ubedljivije pobede - 2:0 (1:0) PARTIZAN je pobedom započeo pripreme u Sloveniji. U duelu sa “nesuđenim” rivalom na startu kvalifikacija u Ligi Evrope Honvedom crno-beli su dominirali od prvog do poslednjeg minuta i propustili priliku da dođu do ubedljivije pobede - 2:0 (1:0). Miroslav Đukić je utakmicu >> Pročitaj celu vest na sajtu Večernje novosti << u Odrancima počeo u formaciji 4-4-2 sa dvojicom novajlija Gomešom i Nikolićem u najisturenijem delu tima. Na golu je stajao Jovičić, u poslednjoj liniji su igrali Vulićević, Nemanja R.Miletić, Mitrović i Antonov, dok su vezni red činili Pantić, Zdjelar, Janković i Suma. Od 60.minuta na terenu je bila kompletno izmenjenja postava -Kljajić, Šehović, Nemanja G.Miletić, Ostojić, Urošević, Jevtović, Kosović, Đerlek, Ivanović, Ožegović i Tavamba.Pročitajte još ĐUKIĆ OPREZAN POSLE ŽREBA: Ne volim ekipe sa ovih prostora Tandem novajlija u špicu Partizana je ostavio najbolji utisak, iako je Rikardo Gomeš sa svega pet, šest metara promašio zicer u 38. minutu (šutirao preko gola), dok je Nikolić u 61. minutu duplirao prednost. Prethodno je ogromnu razliku u kvalitetu dva tima golom “naplatio” Sejduba Suma u 22. minutu iskoristivši na najbolji način smušenost Mađara posle ispucavanja golmana Marka Jovičića.Pročitajte još REŠENE SVE DILEME: Pantić ostaje u Humskoj! - Osećam se dobro, radimo ozbiljno, ovo je samo početak,siguran sam da ćemo biti bolji sa svakim novim treningom i utakmicom. Znam da postoje podeljena misljenja da li bi trebalo da idem ili da ostanem, tako je uvek u fudbalu, a na meni je da dokažem da zaslužujem šansu - rekao je Sejduba Suma po završetku utakmice.

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Večernje novosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Večernje novosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.