Izvor: Sportske.net, 13.Sep.2020, 12:02
Ozbiljan peh za Partizan, defanzivce čeka duga pauza!
Stanojević neće moći da računa na novajliju u ključnim utakmicama.
Iako je Partizan pobedio u prvoj utakmici pod vođstvom Aleksandra Stanojevića, "crno-belima" su stigle i loše vesti.
Kako prenosi Telegraf, novajliju u ekipi Partizana Makija Banjaka čeka duga pauza zbog povrede aduktora, pa bi defanzivac mogao da bude van konkurencije za tim i više od mesec dana.
Biće to veliki problem za Stanojevića koji je u njemu video rešenje >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za mesto štopera, zajedno sa Urošem Vitasom uz kojeg je protiv Rada bio Bojan Ostojić.
Banjak je odmah juče podvrgnut snimanju, a i danas će obaviti još jedan kontrolni snimak kada će definitivno biti utvrđen i stepen povrede, ali i procenjeno kolika ga pauza očekuje.
Sasvim je sigurno da neće biti u konkurenciji za meč sa Sfintulom.
Sa istim problemom, sa primicačem, nekoliko dana kuburi i Rajko Brežančić, koga takođe očekuje višenedeljna pauza.
Pogledaj vesti o: Partizan




