Odlična vest za navijače Partizana stiže iz Istanbula, Pirejci dobili atinski derbi (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Mar.2024, 22:06

Zanimljivi mečevi 29. kola Evrolige.
Odlična vest stiže iz Istanbula za navijače Partizana.
Fenerbahče je ubedljivo savladao Valensiju 118:88 u utakmici 29. kola Evrolige, a španski tim je u ovom trenutku najveći protivnik crno-belih u borbi za plasman u plej-in.
Domaćin je “razneo” goste u drugoj četvrtini (35:18), pa je već na poluvremenu imao plus 20 – 57:37. Bio je ovo treći vezani trijumf za tim Šarunasa Jasikevičijusa i četvrti uzastopni neuspeh Valensije u Evroligi.
Brandon Davies rises high to block✈️@valenciabasket #FlightTime I @TurkishAirlines pic.twitter.com/vdyYmu5M3h