Novi Pazar u seriji pobjeda, Suma i Šćepović za trijumf protiv Javora

Izvor: SandzakPress.net, 01.Dec.2023, 23:19

Fudbaleri Novog Pazara savladali su ekipu 2:0, u prvoj utakmici 17. kola Superlige Srbije. Nova tri boda Pazarcima doneli su Sejduba Suma i Marko Šćepović. Spartak u Subotici savladao ekipu Radnika minimalnim rezultatom. Novi Pazar je protiv Javora upisao treću uzastopnu pobedu u Superligi Srbije i tako zadržao četvrto mesto na tabeli. Trijumf protiv ekipe iz Ivanjice doneli su nekadašnji fudbaleri Partizana – Sejduba Suma >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << bio je strelac u 47. minutu, da bi Marko Šćepović postavio konačan rezultat u poslednjim trenucima meča. Novi Pazar je tako stigao do 26 osvojenih bodova, dok je Javor ostao na devetom mestu sa 20. Tabela: 1. Partizan 40 2. Crvena zvezda 37 3. TSC 29 4. Novi Pazar 26 5. Mladost 22 6. Vojvodina 22 7. Spartak 22 8. Čukarički 20 9. Javor 20 10. Radnički 1923 18 11. Voždovac 18 12. Napredak 17 13. IMT 14 14. Železničar 14 15. Radnički Niš 13 16. Radnik 10 The post Novi Pazar u seriji pobjeda, Suma i Šćepović za trijumf protiv Javora appeared first on Sandžak PRESS.
Pogledaj vesti o: Subotica