Izvor: Sportske.net, 24.Avg.2015, 23:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ništa od povratka u Partizan, prešao u Voždovac!
Voždovački ''Zmajevi'' dobili su veliko pojačanje u defanzivi za nastavak sezone u Superligi.
Kako je danas preneo SOS kanal, bivši fudbaler Partizana i poljske Visle Marko Jovanović pronašao je angažman u beogradskom Voždovcu, sa kojim je potpisao jednogodišnji ugovor.
Podsetimo, Jovanović je od početka godine bio bez kluba, posle odlaska iz poljske Visle. Izvesno vreme je i trenirao sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << crno-belima, kao i Milan Smiljanić, pa se najavljivao i njihov povratak u Humsku.
Ipak, do toga nije došlo, Smiljanić će karijeru nastaviti u Izraelu, a Marka Jovanovića ćemo gledati u Superligi, u dresu Voždovca.
Dvadesetsedmogodišnji fudbaler je ponikao u Partizanu, boje crno-belih branio je od 2007. do 2011. godine i u tom periodu odigrao 60 mečeva, uz postignut jedan gol.
Ima i iskustvo igranja u Ligi šampiona, s obzirom da je bio član ekipe koju je 2010. predvodio Aleksandar Stanojević i koja je preko Anderlehta uspela da se domogne plasmana u elitno evropsko takmičenje.
Naredne godine, Jovanović je otišao u Vislu, gde se odlično snašao, opravdao očekivanja, ali se zatim razboleo, usledila je duga pauza, pri čemu se ni pomenuti klub prema njemu nije poneo korektno, pa se Jovanović vratio u Srbiju.












