Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Sep.2018, 07:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MALER! Srpski košarkaš zbog povrede iznet sa parketa
Uskoro će se znati stanje povrede.
Košarkaši Mursije poraženi su u prijateljskoj utakmici od Huventuda rezultatom 104:77. Međutim, ubedljiv poraz ostao je u senci povrede Dejana Todorovića, koji je tokom druge četvrtine iznet sa parketa.
ĐORĐEVIĆ: Ne smemo praviti greške protiv Estonije, ZNAM ko će istrčati na parket
POSLE ODLASKA IZ ZVEZDE: Partizan doneo ODLUKU da li će angažovati Jankovića (FOTO)
Parece que Dejan >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Todorovic se ha lesionado la rodilla. No pinta nada bien.... Una pena, está temporada la veía como su año de confirmación.
— José Luis Rodríguez (@Jartopuma) September 15, 2018
Srpski košarkaš je nezgodno doskočio i povredio levo koleno, zbog čega je u bolovima napustio teren. Posle lekarskih pregleda znaće se i koliko je ozbiljna povreda.
Reprezentativac Srbije, koji je u dogovoru sa selektorom Aleksandrom Đorđevićem propustio utakmice četvrtog prozora kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kini, u Mursiju je stigao ovoga leta, a večerašnji peh mogao bi da ga udalji sa terena već u pripremnom periodu.
Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na SrbijaDanas.com...














