Izvor: S media, 08.Apr.2011, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ljupko Petrović: Kakav je ovo Partizan?

Nekadašnji trener Crvene zvezde, Ljupko Petrović, ima svoje viđenje nedavne utakmice Kupa Srbije i smatra da je Partizan dobro prošao.

Stručnjak koji se sa crveno-belima popeo na vrh Evrope iznenađen je činjenicom da su gosti za 90 minuta uspeli da stvori samo jednu šansu.

Prosinečki: Ubili smo i uplašili Partizan

"Delije" pružaju podršku Saviću FOTO

Stanojević: >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << U pravu su svi koji me kritikuju

Miloš Ninković potpisao za Zvezdu FOTO

- Ne pamtim da sam u poslednjih ko zna koliko godina gledao crno-bele u tako bledom izdanju. Jedna, jedina prava akcija u 90 minuta, i to pred kraj utakmice?! Zar je to Partizan, tim koji vodi prvenstvenu trku? Posle svega, Zvezda je zaslužila više, mnogo više od 1:0, što ukazuje da je trener Robert Prosinečki na dobrom putu, da je njegov dolazak u klub iz Ljutice Bogdana zaista pun pogodak - kaže Petrović.

Trofejni stručnjak ima i neke sugestije za kolegu sa klupe Crvene zvezde.

- Zvezda bi trebalo da uz igru po širini, forsira i igru po dubini, na taj način postala bi direktnija, opasnija i ubojitija, čime bi se sasvim uklopila u ambijent viđen u sredu u popodnevnim satima - dodao je Petrović.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.