Izvor: SrbijaDanas.com, 23.Sep.2020, 18:57
LEONARDO U BOLNICI: Bivši igrač Partizana iz postelje poslao MISTERIOZNU poruku (FOTO)
Teški dani.
Nekadašnji fudbaler Partizana, jedan od najzaslužnijih za poslednju duplu krunu koju je Partizan osvojio pre tri godine, Brazilac Leonardo, zabrinuo je ovog vikenda pristalice crno-belih najnovijom objavom na Instagramu. On je na pomenutoj društvenoj mreži objavio svoju fotografiju iz bolničke postelje, ali ono što je uz to napisao izazvalo je mnoštvo reakcija pristalica Partizana.
– Odlučio sam da podelim moj bol sa vama! Prošla je skoro >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << cela godina žrtvovanja. Sam sam nosio svoj bol. Proveo sam mesece u mučenju i frustracijama. Znao sam koliko je ozbiljno, pokušali su da pomognu, ništa se nije dogodilo. Sve što sam prošao, bilo je u pokušaju da pomognem onima koje najviše volim. Ne želim da ulazim u detalje, ali sam bio blizu toga da odustanem od svega. Onda mi se Bog obratio! Rekao mi je da nije vreme da stanem, da pravi šampioni uvek na kraju završe na vrhu. Predsednik kluba mi je mnogo pomogao. Hvala mu na svemu. Danas počinje nova priča, napisao je Leonardo na Instagramu.
Leonardo ima 28 godina i trenutno je fudbaler Šabab Al-Ahlija. Tokom karijere igrao je za Enosis, Metalurg iz Donjecka, Gabalu, Anži Mahačkalu, Partizan, Al Ahli i Al Vahdu.
Deus venho aqui dividir um pouco da minha dor com você!! Foram quase 1 ano de sacrifício. Aonde so eu e você sabia da minha dor,, passei messes de angústia e frustração aonde só eu sabia o tamanho da gravidade!! Mais eu tentei Des do primeiro momento em tentar ajudar e pensar que nada estava acontecendo!! Mais chegou uma hora que não poderiam mais me enganar!!! Tudo que eu passei foram para ajudar as pessoas que eu mais amo!! Mais isso não foi o suficiente!!! Passei momentos de angústia e frustração tendo que lidar com muita coisa situação delicada que não preciso entrar em detalhes..nesse período que passei de angústia e frustração angústia!!juro que queria abandonar tudo!! Mais Deus falou falou comigo!! Que essa não era minha hora de parar!! Porque o verdadeiro campeão ele sempre termina por cima!! Mais aqui eu venho agradecer a uma pessoa especial para mim o nosso presidente que me ajudou do começo a fim dessa história @khalifasaeed Thank you again for everything👏🏻 hoje começa uma nova história novamente⚽️🙏🏻👏🏻 sempregosteidosmaioresdesafioqueavidacolocouwmmeucaminho👐🏻👏🏻💯 o campeão está voltando com Deus coração❤️💚 irei surpreender muita gente amém senhor
A post shared by Leonardo Souza (@leo42) on Sep 18, 2020 at 4:25pm PDT
I dok s jedne strane ima tumačenja da je bio na operaciji od koje se sada oporavlja na klinici ''Albert Ajnštajn'' u Sao Paulu, s druge strane su mnogi ovo shvatili kao Leonardovo priznanje da se borio sa ''teškom depresijom''.
Šta god da je u pitanju, iz Srbije mu stiže pozitivna energija i želja da sve ovo što brže prebrodi i da se što pre vrati na teren. U najboljem izdanju!
Mučio se Partizan u Moldaviji protiv ekipe Sfintul George, a večeras (19.00) očekuje ga gostovanje Zlatiboru, još jedne ekipe koja će verovatno bunkerom pokušati da izbegne poraz. Dvojka je 1,25, a pobeda Partizana bez primljenog gola (Sigurna pobeda) nosi kvotu 1,98. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Zlatibor - Partizan.
Pogledaj vesti o: Partizan
Nastavak na SrbijaDanas.com...











