Kraj 1/4: Igokea diktira tempo protiv Partizana u punom Pioniru (17:13)

Izvor: Blic, 10.Mar.2013, 18:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj 1/4: Igokea diktira tempo protiv Partizana u punom "Pioniru" (17:13)

Košarkaši Partizana i Igokee igraju u "Pioniru" utakmicu 24. kola ABA lige. Igokea vodi posle prve četvrtine sa 17:13.

Partizan je na tabeli na petom mestu sa jednom pobedom manje u odnosu na Radnički i Budućnost, dok je Igokea prva i ima jedan trijumf više u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu.

Hala "Pionir" ispunjena je skoro do poslednjeg mesta, što i ne čudi ako se zna da je trener crno-belih Duško Vujošević pozvao navijače da dođu u što većem >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << broju.

Povezane vesti: Partizan - Igokea: Crno-beli naplaćuju dugove ili ostaju bez Fajnal fora (17h) Vujošević pred Igokeu: Svi su zdravi, samo je Ugo Čavez mrtav Finalisti ABA lige idu u Evroligu, prvo mesto na tabeli ništa ne znači! Fajnal for ABA lige od 25. do 27. aprila, organizator nepoznat Vujošević: Ostali smo dužni navijačima, a kao časni ljudi odužićemo se
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.