Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Sep.2021, 20:33

KIPRANI NISU TAJ NIVO: Partizan pobedio Anortozis, Menig stigao do prvenca (VIDEO)

Prvi bodovi u novom takmičenju.
Fudbaleri Partizana pobedom su startovali takmičenje u Ligi konferencija pošto su u Nikoziji savladali Anortozis sa 2:0 (1:0) golovima Meniga koji je stigao do prvenca u dresu crno-belih i Rikarda.
Ofanzivno je od starta krenuo Partizan, a prvu priliku imao je Miljković koji je loše šutirao iskosa sa desne strane. Domaćin je zapretio preko Hristodulopulosa koji je sa 30 metara snažno šutirao u 12. minutu, ali je Popović odbranio njegov udarac. Miljković je u 16. minutu bio još jednom u dobroj situaciji, ali je njegov udarac Lorija odbranio, da bi za naredna dva pokušaja crno-belih bio zaslužan Marković. Prvo je u 19. minutu njegov udarac odbranio Lorija, da bi...
Pogledaj vesti o: Partizan,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda,   Twiter