Izraelac Liran Liani sudi na utakmici Inter - Partizan

Izvor: NaDlanu.com, 22.Okt.2012, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izraelac Liran Liani sudi na utakmici Inter - Partizan

BEOGRAD, 22. oktobra 2012. (Beta) - Utakmicu izmedju Intera iz Milana i Partizana u trećem kolu Grupe H Lige Evropa sudiće izraelski arbitar Liran Liani, objavila je u ponedeljak Evropska fudbalska unija.

BEOGRAD, 22. oktobra 2012. (Beta) - Utakmicu izmedju Intera iz Milana i Partizana u trećem kolu Grupe H Lige Evropa sudiće izraelski arbitar Liran Liani, objavila je u ponedeljak Evropska fudbalska unija.Lianijevi >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << pomoćnici na meču u Milanu biće Šabtaj Nahmias i David Elias Biton, četvrti sudija Oren Borneštajn, dok će Menaše Masijah i Roj Rejnšrejber biti iza golova.Ovaj 35-godišnji Izraelac već je sudio crno-belima jednu utakmicu ove sezone, protiv Valete u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, kada je beogradski klub pobedio u gostima sa 4:1.Utakmica izmedju Intera i Partizana igraće se u četvrtak od 19.00 na stadionu Djuzepe Meaca.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.