Izvor: Nezavisne Novine, 08.Okt.2016, 22:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grobari utrčali na teren i prekinuli meč Partizan - PAOK! (VIDEO)

Partizan je poražen od PAOK-a sa 2:1, ali su poslednji zvižduk dali navijači, a ne sudija

Partizan i PAOK su odigrali prijateljski meč u Humskoj u čast Saše Ilića, koji je odigrao 791. meč u dresu crno-belih. PAOK je pobijedio sa 2:1, ali meč nije završen.

Grobari su pred sam kraj, u sudijskoj nadoknadi utrčali na teren i spriječili sudiju da on da posljednji zvižduk za kraj meča. Zatim je počelo utrkivanje da se uzme za uspomenu nešto od >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << fudbalera Partizana ili PAOK-a.

Neki su čak i išli dotle da su skidali pojedine igrače do donjeg veša.

Što se tiče utakmice, Dijego Bisesvar je u prvom poluvremenu postigao dva gola, i s tim rezultatom je završeno poluvrijeme, da bi u nastavku Partizanov klinac, Đorđe Jovanović majstorskim golom spoljnom smanjio rezultat i ispostavilo se postavio konačan rezultat.

Pogledajte i kako su navijači Partizana utrčali na teren.



(telegraf)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.