Fudbaleri Partizana u epizodi - Um caruje, ali i snaga je bitna! (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Jan.2020, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Partizana u epizodi - Um caruje, ali i snaga je bitna! (video)

Radno u Beleku.

Fudbaleri Partizana uveliko se pripremaju u Turskoj za nastavak sezone.

Kako bi igrači mogli duže da spavaju prvi trening prvotimaca Partizana tokom petog dana priprema u Beleku pomeren je za 10 časova ujutru.

Profesor Marko Stojanović postavio je poligon >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u teretani na kojem se radilo, uz pravilno izvođenje vežbi do 40 minuta.

"Veoma sam zadovoljan današnjim treningom, trajao je 39 minuta i svi su radili maksimalno. To je generalni koncept koji mi želimo na ovim pripremama, hoćemo kvalitet sa realtivno malim brojem ponavljanja, kratkim treninzima, to smo danas pokušali da uradimo u teretani i veoma sam zadovoljan. Ovo je možda i najbolji trening snage koji smo uradili od kada sam ja u Partizanu", rekao je za sajt Partizana sportski naučnik profesor Marko Stojanović.

"Najbolja prevencija povreda je dobar trening snage zajedno sa korektivnim vežbama malih mišićnih grupa i mi smo na dobar način uspeli da iznesemo jesenji deo prvenstva. Imali smo zaista mali broj povreda. Igrači koji su prošli pripreme sa nama praktično nisu imali nikakvih problema sa povredama i nadamo se da će tako biti i u prolećnom delu", smatra član stručnog štaba Partizana.​

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.