Izvor: Telegraf.rs, 07.Okt.2014, 17:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
CRNO-BELI PARFEM: Ako želite da mirišete na Partizan, sad imate priliku!
Fudbalski klub Partizan odlučio je da izbaci novi proizvod, a u pitanju je parfem pod nazivom Steamroller
Foto: partizan.rs
Marketing fudbalskog kluba Partizan uspeo je da realizuje novu ideju. Naime, svi navijači crno-belih od sada će moći da poseduju i parfem Partizan sa imenom – Steamroller, odnosno Parni Valjak.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << />
Parfem je mirisna kompozicija nastala u saradnji francuskih proizvođača fragranse i Amazon Cosmetiksa. Za ovaj parfem korišćen je miris vrhunskog kvaliteta sa najboljeg izvora po francuskoj tehnologiji. On izražava snažan utisak i suptilne emocije. Ovaj miris karakteriše dugotrajnost, postojanost i prijatan i intezivan miris.
Foto: partizan.rs
Parfem se može kupiti u svim “Crno-belim buticima”, a pakovanja su od 15 i 50 mililitra. Cena parfema od 15 mililitra je 1.200 dinara, a za bočicu od 50 mililitra mora se izdvojiti 3.600 dinara.
(Telegraf.rs)





