Božinov progovorio o promašajima, ali i mogućem odlasku iz Partizana!

Izvor: Sportske.net, 04.Dec.2016, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Božinov progovorio o promašajima, ali i mogućem odlasku iz Partizana!

Kao i uvek, napadač Partizana otvoreno pristupa svakoj temi, pa i onoj koja mu baš i nije prijatna...

Fudbaleri Partizana večeras u 18 časova dočekuju ekipu Javor Matisa, a možda najmotivisaniji uoči ovog meča je Valeri Božinov, iskusni napadač crno-belih.

Bugarin u poslednje vreme nije u željenoj golgeterskoj formi, što se najbolje videlo u prošlom kolu u Novom Sadu protiv Vojvodine, kada je propustio par stopostotnih prilika da crno-belima donese >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sva tri boda.

Naravno, iako pokušava da pozitivno gleda na ove svoje kikseve, iako smatra da je sve to sastavni deo fudbala, Božinov priznaje da mu je žao zbog ovih promašaja, pa je posle utakmice sa Vojvodinom tražio da radi ''prekovremeno'' na treninzima, kako bi ''podesio nišanske sprave''.

''Sve se vrati pre ili kasnije, ako radiš dobro. A ja hoću da radim i više i kvalitetnije, baš sam to i rekao treneru da bi trebalo da ostanem i posle treninga da radim dodatno. To što nije ušlo protiv Napretka i Vojvodine valjda će danas kada na naš stadion dođe Javor'', poručio je Božinov, a prenose ''Novosti''.

Bugarin naglašava da je i danas ''gladan'' golova isto kao kada je i došao u Partizan, da uvek daje svoj maksimum na terenu, a o eventualnom rastanku sa crno-belima još uvek ne želi da razmišlja, iako je i njemu jasno da se taj dan polako bliži.



''Ne razmišljam o tome uopšte, već samo da naredne tri utakmice dobijemo i završimo jesen na pravi način. Partizan ne zavisi ni od Božinova, ni od bilo kog drugog pojedinca. Nisam egoista i čelnici kluba znaju da sa mnom uvek mogu otvoreno da razgovaraju o svakoj opciji''
, izjavio je Božinov.

Na kraju, još jednom je želeo da istakne koliko je zavoleo Partizan za ovih godinu i po od kada je došao u Humsku.

''To što sam Bugarin nije mi zasmetalo da zavolim klub i navijače kao da sam ovde ceo život'', zaključio je Božinov.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.