Babović napušta Partizan zbog zvižduka sa tribina

Izvor: Glas javnosti, 25.Avg.2012, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Babović napušta Partizan zbog zvižduka sa tribina

Fudbaler Partizana Stefan Babović odlučio je da više ne igra za Partizan i u narednih nekoliko dana, u dogovoru sa menadžerom, pronaći će novi klub i napustiti Humsku.

Babović je tu odluku doneo posle meča Partizana i Tromsa u Norveškoj, a u kratkoj izjavi za medije, indirektno je potvrdio da Vladimir Vermezović više neće računati na njega.

"Siguran sam >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << da će igrači koji budu na terenu pobediti Norvežane dovoljnom razlikom za plasman u Ligu Evrope", rekao je plejmejker Partizana u prvom meču.

Babović je, kako se nezvanično saznaje, rekao Vermezoviću da ne želi više da sluša zvižduke sa tribina od navijača crno-belih i, smatrajući da nije zaslužio tolike kritike na račun svoje igre, nema nameru da igra protiv Jagodine ovog vikenda, odnosno revanš meč sa Tromsom u Beogradu. Prelazni rok traje do 31. avgusta i Babović će u dogovoru sa svojim menadžerom gledati da do tada napusti Humsku.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.